Kurumsal

 ANİ-MED İLAÇ  SAN., veteriner ilaç sektöründe faaliyet gösteren, 2005 yılında kurulmuş bir firma olup ilaçların üretimini tamamen kendisi gerçekleştiren Türkiye’nin sayılı veteriner ilaç firmaları arasında yer almaktadır.

ANİ-MED İLAÇ SAN., Mart 2009 tarihinden itibaren yeniden yapılanma sürecini hızla gerçekleştirmektedir.İlk çalışma planı içerisinde hayvancılık projelerini desteklemesi bunun bir göstergesidir.

ANİ-MED İLAÇ SAN.’nin üretim politikası , ‘en kaliteli’ ürünü ‘en ekonomik’ şekilde hekimlerimize ve hayvan yetiştiricilerimize sunmaktır. Üretimlerde kaliteden asla ödün verilmemektedir. Ürünler titiz bir çalışma sonucunda üretilmekte olup çalışan personel ‘kaliteli ürün üretme’ misyonunu esas alan, bilgiyi pratiğe dökebilme ve kendisini sürekli olarak yetiştirme yetisine sahip kişilerden oluşmaktadır. Üretim personeli “etinden, sütünden, yününden vs. yararlandığımız hayvanlarımızın sağlığının insanımızın sağlığı demek olduğu” düşüncesini hiçbir zaman aklından çıkarmamakta ve “kaliteli üretimler gerçekleştirmek” için fedakarca çalışmaktadır.

ANİ-MED İLAÇ SAN., “dürüst” ve “güvenilir” olma anlayışını kendisine ilke edinmektedir. Daima “daha iyiye ulaşma”yı kendisine amaç edinen firma, sahanın nabzını tutan saha elemanları ile ilaç pazarının ihtiyaçlarını yerinde tespit etmekte ve bu tespitler doğrultusunda hizmet sunmaktadır.

ANİ-MED İLAÇ SAN.’nin  hedefi ;  veteriner ilaç sektöründe, hizmet ve ürünleri ile “ ilk tercih edilen firma ” olmaktır.48 yıldır saha da kullanılan Eczabaşı-Zentiva İlaç’a ait ürünlerin tüm haklarını alarak ilk adımını gerçekleştirmiştir.

Saygılarımızla,